Ürün Başarıyla Sepetinize Eklendi Sepete Gitmek için Tıklayınız
hakkımızda
facebook ile bağlan
05063594583

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

facebook ile bağlan

hakkımızda

öğretmen,kaşesi,materyalleri,ürünleri,ingilizce,türkçe,matematik,fen,ve,teknoloji,sosyal,bilgiler,

 öğrenci motivasyon

       4 yılı aşkın bir süreden beri ülkemizin hemen hemen her ilinden pek çok öğretmenimize hizmet vermekteyiz. Türkiyede öğrenci motivasyonu adına ilk çalışmaları yapan bizim ekibimizdir. Bu konuda uzman öğretmenlerden aldığımız fikirler eşliğinde ürünlerimiz şekillendirilmiş ve siz değerli eğitimcilerimize sunulmuştur.

       Ürünlerimizi farklı zamanlarda farklı davranışları pekiştirmek amacıyla kullanabilirsiniz. Ürünleri kullanırken her öğrencinin alabileceği şekilde bir planlama yapınız. Göreceksiniz ki dersle ilgisi olmayan öğrencilerde bile öğrenme süreçlerinde birden bire büyük ilerleme görecek, dersi daha iyi anlayacaklardır. Bu süreçte derse katılan öğrencileri de daha azimle derse katmış olacaksınız. 

       Ürünlerimizi sadece derslerde başarı gösterenlere değil, okulda, davranışları ile örnek gösterilecek  öğrencilere de verebilir, böylece sizin istediğiniz "olumlu" tip davranışı pekiştirmiş ve o davranışın tekrarlanma sayısnı artırmış olursunuz.

            Rozetlerden almayı hak eden bir öğrenci göğsünde rozeti gururla takarken diğer arkadaşlarına da örnek olur ve aynı davranışı ister istemez arkadaşları da sergiler. Böylece okul-öğrenci ve veli üçgenindeki bağı kuvvetlendirerek okul başarısı sağlanmış olur.